Lenino valdymo bruožai

lenino valdymo bruozai


Šios istorijos Epamokos jau netrukus! 

Klasė: 10

Pamokos tema: Lenino valdymo bruožai

Uždaviniai: 1. Atkreipiant dėmesį į bolševikų vykdytą terorą ir represijas, aptarti Vladimiro Lenino valdymo bruožus; 2. Gebėti apibūdinti karinio komunizmo ir Naujosios ekonominės politikos esmę bei skirtumus.

Užduotys: 1. Pirmiausia pasiūlykite mokiniams įsivaizduoti, kaip galėjo atrodyti įprasta valstiečio, darbininko, aristokrato, mokytojo ar kito pasirinkto asmens diena – ką ir kokiomis nuotaikomis jis veikė iki Spalio perversmo ir kaip tai pasikeitė karinio komunizmo sąlygomis. Skatinkite mokinius ieškoti įdomesnės, ne vadovėlinės informacijos, apie pasirinktą asmenį. Rastą informaciją mokiniai turėtų surašyti į rišlų tekstą, kaip pasirinkto asmens gyvenimas atrodė prieš karinio komunizmo įvedimą ir po to. Šablonas PRIEŠ ir PO pridedamas, pavadintas Lenino valdymo bruožai-1-užduotis.pdf

2. Antroji užduotis yra skirta įtvirtinti orientaciją istoriniame laike. Pasiūlykite mokiniams susikurti savo pačių laiko juostas, skirtas 1917-1927 m. Sovietų Rusijos svarbiausiems įvykiams. Įvairių šablonų galima rasti google paieškoje įvedus history timeline arba timeline templates.

+ klausimai lektoriui
(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
PERŽIŪROS
0

Rasa Stakauskaitė

rasa stakauskaite

LEKTORĖ

Istorijos mokytoja, gidė ir edukatorė, programos „Renkuosi mokyti“ alumnė. Laisvalaikiu mėgsta pasivaikščiojimus gamtoje, keliauti ir groti altu, akademiniai interesai – semiotika ir paveldo studijos.

Mokymai
10

Pedagogas.lt

pedagogas.lt
Pedagogas.lt –tai nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai (webinarai) pedagogams.