APIE MUS

 

PAMOKOS UŽ VADOVĖLIO RIBŲ!
 


Brangūs Mokytojai,

Su džiaugsmu pranešame, jog skaitmeninio ugdymo turinio projektas - Epamokos, yra įtrauktas į Nacionalinės Švietimo Agentūros (NŠA) skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą ir atitinka reikalavimus keliamus skaitmeniniams mokymo(si) ištekliams, priemonėms, informacinių ir komunikacinių technologijų įrangai įsigyti ir mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetencijai tobulinti patvirtintus Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. 1532 

 
Epamokos - pasiruoškite pamokoms lengvai!

Apie projektą:

Suprasdami Jums tenkančią didžiulę atsakomybę, o kartu ir milžinišką krūvį ruošiantis pamokoms, nepriklausomai kaip jos vyktų – klasėse ar nuotoliniu būdu, mes darome viską, kas mūsų jėgoms, kad tą krūvį palengvintume, o kartu ir padėtume Jums pravesti įdomias, įtraukias ir įsimintinas pamokas. 

Kas yra Epamoka? 

Epamoka – tai už Jus paruoštas smagus, įtraukus ir interaktyvus skaitmeninis ugdymo turinys, kurį galite naudoti ugdydami mokinius klasėje ar nuotoliniu būdu.  
Epamokų turinys pritaikytas 5-12 klasių mokiniams. 

Vienoje Epamokoje rasite:

1. Mokytojo-specialisto pasakojimą tam tikra tema. Šiai daliai mokytojai yra parinkę įdomią bei įtraukią informaciją, orientuotą ir parengtą pagal Bendrąsias ugdymo programas. 

2. Vieną arba dvi praktines užduotis mokiniams. Dažnu atveju, šios užduotys yra kūrybinės!

3. Vaizdinės medžiagos gausą, nuo kurios mokiniai negalės atitraukti akių, o Jums nereikės vargti ieškant vaizdo įrašų, iliustracijų ar nuotraukų!  

Kuo pasižymi visos Epamokos?

1. Prie vienos Epamokos dirba mažiausiai 3 žmonės, sukuriantys turinį ir vieną 10 minučių Epamoka nuo pradžių iki galo! 

2. Epamoką išties paprasta ir patogu valdyti, mat ji yra suskirstyta/iškarpyta dalimis. Kiekviena dalis turi skirtingą pavadinimą, todėl pamokos metu neprireiks blaškytis ir vėl iš naujo ieškoti vietos, kurią dar kartą norėtumėte parodyti mokiniams. Be to, tai suteikia laisvę mokytojui moderuoti pamoką norimu būdu. Pamokos metu gali ir neprireikti užduoties ar pasirinktos dėstomosios dalies, tad patogu turėti galimybę bet kada žiūrėti bet kurią pasirinktą EPAMOKOS dalį.

3. Epamokos kūrėjai, išrenka tik pačią kokybiškiausią vaizdinę medžiagą, kuri padidina pamokos vertę. 

4. Vaizdinė Epamokų medžiaga yra labai įvairi: jei tai istorijos pamoka - daugiausiai bus orientuojamasi į istorinę vaizdinę medžiagą - nuo vaizdo įrašų iki fotografijų. Jei tai muzikos pamoka, mokiniai galės matyti ir „gyvus” instrumentus - nuo dūdmaišio iki taurės su vandeniu.

5. Kiekvienai Epamokai kuriami individualūs scenarijai, kupini įdomių faktų ir padarantys pamoką ypač originalia! 

6. Kiekvienoje Epamokoje yra viena, o dažniausiai ir dvi praktinės užduotys mokiniams. Užduotys yra lengvai suprantamos mokytojams, lengvai paaiškinamos mokiniams.

7. Prie kai kurių Epamokų Jūs rasite ir dalomosios medžiagos. Ji pateikiama po Epamokos video langu.

Ketiname parengti Epamokas visiems 5-12 klasėse mokomiems dalykams. Todėl, net jei Jūsų mokomo dalyko dar nėra sąraše, jis greit atsiras!
 

Tikimės, kad Epamoka taps Jūsų kasdieniu pagalbininku! 
 

Jei ir Jūs norėtumėte tapti šio projekto dalimi – susisiekite: epamokos@pedagogas.lt