Atbėga elnias devyniaragis... 27 stebuklingos Kalėdų istorijos ir žaidimai

Dalintis

Mokymo dalių sąrašas

Atbėga elnias Devyniaragis...

1/1

00:04:40

MIELI PEDAGOGAI, prisijungę NEMOKAMAI parsisiųskite žavų etno advento kalendorių. 

Artėja, jau artėja gilios ir prasmingos metų šventės – šventos Kūčios ir Kalėdos. Rogių žvangučiai skamba, o elnias Devyniaragis savo raguose neša saulę, kuri jau iškart po Kalėdų patekės ir padės laukti artėjančio pavasario ir atgimimo.
Mes švenčių taip laukiame, taip svajojame apie jas, bet taip esame nutolę nuo savo protėvių šaknų, nuo mūsų unikalios krašto istorijos bei tautosakos. Šiemet Kalėdų proga dovanojame Jums džiaugsmą širdyse, gerumo trupinėlį, istorijos gabalėlį, tradicinių dainų, mįslių ir žaidimų lašelį... kad prisimintume ir ne tik dovanomis, bet ir ŠIRDIMIS pajustume tikrąją Kalėdų prasmę.
Drauge su mieląja etno muzikos mokytoja Rūta dovanojame Jums šventę – etno advento kalendorių, kuriame rasite 27 tradicinių Kalėdų veikėjų laiškelius su užduotėlėmis ir kvietimais pažinti gamtą, burti, dainuoti ir laukti nuostabiųjų švenčių!

Lektoriai

Dovilė Leknickienė

Dovilė Leknickienė

VšĮ Gyvenimo Universitetas lektorė Dovilė Leknickienė – ikimokyklinio ugdymo pedagogė praktikė, 7 metus dirbusi su įvairaus amžiaus vaikais nuo lopšelio iki pr

Daugiau apie lektorių

Rūta Kotryna Vyšniauskienė

Rūta Kotryna Vyšniauskienė

Etno muzikos mokytoja

Daugiau apie lektorių

Mokymo medžiaga